הפתרון לזקפה חלשה - טיפול PRP לפין

תוכן עניינים

חיזוק זקפה, זקפה חלשה, טיפול PRP לפין, טיפול באין אונות

חיזוק זקפה עם טיפול PRP לפין

חיזוק הפין בהזרקת PRP עשוי להועיל במקרים של זקפה חלשה, אין אונות ושפיכה מוקדמת. הטיפול זוכה לאחרונה לפופולריות כחלופה להליכים כירורגיים לטיפול בזקפה חלשה. שיטה זו נמצאה יעילה מאוד לטיפול בבעיות זקפה וגם בשפיכה מוקדמת.

שלבי טיפול PRP לפין ( הזרקת פלזמה עשירה בטסיות)

  1. הרופא שואב מעט מדמו של המטופל
  2. מעבדים את הדם בצנטריפוגה כדי לגרום לריכוז והפרדת הטסיות
  3. הרופא מזריק מחדש את הפלזמה העשירה בטסיות ישירות לאזור הגוף המטופל.

טסיות דם הן מרכיב של הדם החיוני לקרישה וריפוי. הן מכילות גורמי גדילה שיכולים לחולל ריפוי והתחדשות רקמות. הזרקת PRP היא אפשרות טיפול לא ניתוחית למגוון של מצבים, כולל פציעה ומצבים ניווניים.

חיזוק זקפה ע"י טיפול PRP

הזרקת PRP לפין משמשת לטיפול בהפרעות זקפה קלות עד בינוניות, בשפיכה מוקדמת ובאין אונות. הטיפול נחשב כמשפר את התפקוד המיני באחוזי הצלחה גבוהים של 69% לפי מחקרים. טיפול זה יכול לשמש גם לטיפול במחלת פיירוני, מצב הגורם לעקמומיות של הפין. טיפול PRP לפין זכה לאחרונה לפופולריות כחלופה להליכים כירורגיים. שיטה זו נמצאה יעילה מאוד לטיפול בבעיות זקפה חלשה וגם בשפיכה מוקדמת.

הזרקת PRP היא בעלת סיכון נמוך וכמעט אין לה סיבוכים. זאת מכיוון שהרופא משתמש בדם המטופל עצמו כדי לבצע את הטיפול.

טיפול ב PRP  לחיזוק הפין הינו  חדש יחסית, ומראה תוצאות מבטיחות במחקרים שנערכו עד כה. חשוב לציין שלא כל הגברים הם מועמדים טובים להליך זה. יש צורך בהתייעצות עם רופא מומחה באסתטיקה רפואית כדי לקבוע אם טיפול זה מתאים לצרכים הספציפיים של המטופל.

בסך הכל, טיפול PRP היא שיטה מבטיחה לגברים המעוניינים לפתור בעיות זקפה חלשה או שפיכה מוקדמת, או אין אונות. הטיפול יכול למנוע ולהחליף פתרון ניתוחי למי שרוצה בכך ומתאים לטיפול. עם זאת, חיוני לגשת להליך זה עם ציפיות מציאותיות ולהבין את הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים לפני שמחליטים לעבור את הטיפול.

יש להבדיל בין טיפול לעיבוי פין וטיפול לחיזוק הזקפה, לא מדובר באותו טיפול.

טיפול PRP לחיזוק זקפה, זקפה חלשה, שפיכה מוקדמת ואין אונות. טיפול PRP לפין לשיפור זיקפה

מה עושים בטיפול PRP לחיזוק הזיקפה והפין?

לפני הטיפול הרופא מחטא ומאלחש את הפין עם משחה מבוססת לידוקאין למשך כחצי שעה. לאחר מכן הרופא שואב כמות קטנה של דם מהמטופל. מעבדים את הדם שנשאב בצנטריפוגה כדי לרכז את טסיות הדם. הרופא מזריק את הפלזמה המרוכזת העשירה בטסיות לתוך הפין באמצעות מחט קטנה. את ההליך מבצע רק רופא מומחה לאסתטיקה רפואית, בדרך כלל בקליניקה רפואית, והוא אורך כ-30 דקות.

מתלבט ? אל תתבייש
ד"ר יותם גינזבורג מבצע טיפולים לעיבוי פין, חיזוק זקפה ואין אונות במספר שיטות אפשריות. מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא (ללא תשלום) במהלכה תוכל להבין בדיוק מה האופציות המתאימות לך.

מה התוצאות של הטיפול ב PRP ?

התוצאות של טיפול PRP לחיזוק הפין יכולות להשתנות ממטופל למטופל. מטופלים רבים מדווחים על:

  • שיפור בזקפה
  • הופעת זקפת בוקר
  • זקפה חזקה וממושכת יותר
  • הנאה מינית מוגברת

 

מחקרים מראים שטיפול ב-PRP יכול להיות שיטה יעילה להגדלת הפין, לטיפול באין אונות ושפיכה מוקדמת. למשל מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Sexual Medicine הראה שחולים שקיבלו זריקות PRP חוו עלייה באורך הפין ובהיקפו. עוד מחקר שפורסם ב-International Journal of Impotence Research מצא שטיפול ב-PRP שיפר את תפקוד הזקפה ואת הסיפוק המיני בחולים עם הפרעות זיקפה.

חשוב לציין שטיפול זה אינו פתרון מהיר ועשוי לדרוש מספר פגישות כדי להשיג תוצאות מיטביות.

חיזוק זקפה ב PRP – האם הטיפול כואב?

ההליך בטוח ונסבל היטב (כאב מתון).

מהם הסיכונים?

כמו בכל הליך רפואי, ישנם כמה סיכונים ותופעות לוואי. חלק מתופעות הלוואי האפשריות כוללות כאב, נפיחות, אדמומיות וזיהום באזור ההזרקה. תופעות הלוואי נדירות שכן מדובר בחומר טבעי המופק מגוף המטופל, ורובן חולפות בתוך עד שבוע ימים.

מה עושים אחרי טיפול PRP לזקפה חלשה?

לאחר הליך ה-PRP, המטופלים עשויים לחוות כאב קל, נפיחות או אדמומיות במקום ההזרקה. תופעות הלוואי הללו חולפות בדרך כלל תוך מספר ימים.

מומלץ להגיע למצבי גירוי מיני וזקפה כמה שיותר לאחר ההליך, לצורך ריפוי רקמת הזקפה. מומלץ לשלב את הטיפול עם משאבה לפין ותרופה לשיפור הזקפה.

ראו הוראות מפורטות למטופל לאחר טיפול PRP לפין

מה אומרים המחקרים על טיפול PRP לחיזוק הפין?

מחקר שפורסם ב-Journal of Sexual Medicine מצא שחולים שקיבלו זריקות PRP חוו עלייה באורך הפין של כ-1.7 ס"מ (0.67 אינץ') ועלייה בהיקף הפין של כ-1.9 ס"מ (0.75 אינץ') לאחר שלושה חודשים. מחקר נוסף שפורסם ב-International Journal of Impotence Research מצא שטיפול ב-PRP שיפר את תפקוד הזקפה ואת הסיפוק המיני בחולים עם הפרעות זקפה.

חשוב לציין שטיפול ב-PRP אינו שיטה מובטחת לחיזוק הפין או הגדלתו. רמת התוצאות שהמטופל חווה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, כולל גילו, בריאותו הכללית וחומרת מצבו. על המטופלים לדון ביתרונות ובסיכונים הפוטנציאליים של ההליך עם רופא מומחה באסתטיקה רפואית לפני שהם עוברים את הטיפול.

לסיכום, טיפול ב-PRP הוא טכניקה מבטיחה לחיזוק הפין ושיפור הזקפה. זוהי שיטה לא כירורגית, זעיר פולשנית שהראתה תוצאות מבטיחות. טיפול PRP לפין עוזר במרבית המקרים בשיפור התפקוד המיני, שיפור הזקפה, טיפול בשפיכה מוקדמת ובאין אונות. בחלק מהמקרים הטיפול גורם גם להגדלת הפין. יש עדיין צורך במחקר נוסף כדי לקבוע את היעילות ארוכת הטווח של הטיפול. חשוב להתייעץ על היתרונות והסיכונים הפוטנציאליים של ההליך עם רופא מומחה לאסתטיקה רפואית לפני שעוברים טיפול.

הישארו מעודכנים בכל חידוש
הרשמו לקבלת מבצעים מיוחדים, מידע וטיפים

*תמיד אפשר להתנתק בקליק